Obrane sinopsisa disertacija

U utorak 12. travnja 2022. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, dvorana u prizemlju), s početkom u 11.00 sati, mr. sc. Nataša Mučalo javno brani temu (sinopsis) disertacije pod naslovom Posjedi šibenske plemićke obitelji Divnić u razdoblju mletačke uprave (1412. – 1797.) pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Milorad Pavić, doc. dr. sc. Zdenko Dundović i dr. sc. Lovorka Čoralić, znanstvena savjetnica. Zbog ograničenog broja mjesta u dvorani, osobe zainteresirane za praćenje obrane trebaju najaviti svoj dolazak na e-mail adresu tajnistvopds@unizd.hr.

U utorak 12. travnja 2022. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 12.00 sati, Marijana BIRTIĆ VUČIĆ, prof., javno brani temu (sinopsis) disertacije pod naslovom ESP teachers' identity within the context of Croatian higher education: the role of language (Identitet nastavnika engleskog jezika struke unutar hrvatskog visokoškolskog sustava: uloga jezika) pred stručnim povjerenstvom u sastavu: izv. prof. dr. sc. Ivo Fabijanić, doc. dr. sc. Ivanka Rajh i izv. prof. dr. sc. Barbara Vodanović. Zbog ograničenog broja mjesta u dvorani, osobe zainteresirane za praćenje obrane trebaju najaviti svoj dolazak na e-mail adresu tajnistvopds@unizd.hr.

Pročitaj više
Obrane sinopsisa disertacija