Natječaj za namještenike i službenike 5.4.2022.

Natječaj za namještenike i službenike

29. travnja 2022.

Obavještavamo da je u postupku prijema na radno mjesto Tajnik odjela – Radno mjesto službenika I. vrste – samostalni upravni referent, na  određeno vrijeme (do povratka zaposlenika s roditeljskog na puno radno vrijeme), s punim radnim vremenom na Sveučilištu u Zadru, primljena: Tea Sikirić, mag. oec.
Odluka o izboru

Obavještavamo da je u postupku prijema na radno mjesto Administrator izobrazbe pomoraca (Pomorski odjel) – Radno mjesto službenika I. vrste – samostalni upravni referent (do povratka zaposlenika s roditeljskog na puno radno vrijeme), s punim radnim vremenom na Sveučilištu u Zadru, primljena: Nevia Dadić, mag. novinarstva.
Odluka o izboru

Obavještavamo da je u postupku prijema na radno mjesto Pomoćnik voditelja – Javni službenik na položaju I. vrste – rukovoditelj pododsjeka u središnjoj službi - na  neodređeno vrijeme, s punim radnim vremenom na Sveučilištu u Zadru, primljen: Luka Bobić, dipl. ing.