Sveučilište u Zadru

Programi izbornih kolegija (Minors)

EU-CONEXUS programi izbornih kolegija, tzv. Minorsi su izborni kolegiji koji se biraju na osnovu preferencija studenata, sukladnosti studijskog programa i tema unutar kolegija te preduvjeta za upis. Prijaviti se mogu svi zainteresirani studenti preddiplomskih studija, bez obzira na godinu studija i studijsko usmjerenje, uključujući i izvanredne studente.

Specifičnost Minorsa je u tome što se nastava odvija virtualno. Na taj način možete istovremeno biti student Sveučilišta u Zadru i jednog ili više partnerskih sveučilišta pri čemu ostvarujete virtualnu mobilnost koja se evidentira u dopunskoj ispravi o studiju.

Sveučilište u Zadru otvara prijave za ljetni semestar akademske godine 2021./2022. i poziva sve zainteresirane studente da se prijave putem poveznice, najkasnije do 23. siječnja 2022.

Za više informacija obratite se administrativnoj koordinatorici Ljerki Morović (lmorovic@unizd.hr), preuzmite info paket ili posjetite službeno web mjesto EU-CONEXUS-a.

Ponuda izbornih kolegija u ljetnom semestru 2021./2022.