Programi izbornih kolegija (Minors): Pokretanje prvog zajedničkog obrazovnog programa Europskog sveučilišta za pametno i održivo upravljanje urbanim obalnim prostorima (EU-CONEXUS)

Europsko sveučilište za pametno i održivo upravljanje urbanim obalnim prostorima (EU-CONEXUS) započelo je s izvođenjem programa izbornih kolegija (Minors) 15. siječnja, a prvoj generaciji od ukupno 220 studenata zaželjelo je dobrodošlicu tijekom virtualnog "Dana dobrodošlice" održanog 19. siječnja 2021.

Pročitaj više
First8384858688909192Last