Obrane doktorskih radova

U srijedu 22. prosinca 2021. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 11.00 sati, Marija ŠARIĆ, mag. soc., javno brani disertaciju pod naslovom Međunarodne kružne radne migracije: iskustva žena iz Slavonije pred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc. dr. sc. Sven Marcelić, doc. dr. sc. Željka Zdravković i dr. sc. Simona Kuti, viša znanstvena suradnica. Zbog ograničenog broja mjesta u dvorani, osobe zainteresirane za praćenje obrane trebaju najaviti svoj dolazak na e-mail adresu tajnistvopds@unizd.hr.

U četvrtak 23. prosinca 2021. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 13.00 sati, Sanja SEKELJ, mag. philol. franc. i mag. hist. art., javno brani disertaciju pod naslovom Digitalna povijest umjetnosti i umjetničke mreže u Hrvatskoj 1990-ih i 2000-ih pred stručnim povjerenstvom u sastavu: dr. sc. Ljiljana Kolešnik, znanstvena savjetnica, izv. prof. dr. sc. Beti Žerovc i izv. prof. dr. sc. Dalibor Prančević. Zbog ograničenog broja mjesta u dvorani, osobe zainteresirane za praćenje obrane trebaju najaviti svoj dolazak na e-mail adresu tajnistvopds@unizd.hr.

Pročitaj više
Obrane doktorskih radova