Online radionica "Što znamo o disleksiji?"

Raduje nas da vam 16. prosinca u 18.30  možemo putem on-line radionice na zoom platformi predstaviti iskustvo  Anje Norda, maturantice i osobe s disleksijom koja otvoreno, informirano progovara o relevatnim aspektima svoje teškoće te posvećuje vrijeme zagovaranju i širenju spoznaja o disleksiji. Autorica je knjige "Čitanje treba biti dostupno svima".Stručni prikaz disleksije, s naglaskom na odrasle disleksičare dat će Mihaela Lulić, mag. log.. Osnovne informacije o ostvarivanju prava na prilagodbu načna studiranja za studente s disleksijom pružit će Ivana Sučić Šantek, stručna suradnica u Studentskom savjetovalištu.
Što više kao pojedinci, profesionalci i kao društvo u cjelini naučimo o disleksiji bolje ćemo moći podržati jedni druge te razvijati potencijale učenika i studenata koji svojim znanjem i sposobnostima mogu doprinijeti zajedničkoj dobrobiti.
Radionica je besplatna, a prijaviti se možete ovdje.   Po zaprimanju prijave poslat ćemo vam poveznicu za zoom.
Dobro nam došli!