Studentska kazališna skupina Francofolie poziva Vas na premijeru predstave "Ćelava pjevačica"

Kazališna skupina Odjela za francuske i frankofonske studije, Francofolie sa zadovoljstvom vam najavljuje premijeru predstave "Ćelava pjevačica", nastalu prema anti-komadu Eugèna Ionesca, i poziva vas na njenu izvedbu na Zoom-u, u petak, 28. svibnja 2021. u 18:00h.
Igraju : Matea Glavor i Klara Orešković (gospodin Smith), Brigita Boldović i Marta Jakušić (gospođa Smith), Petra Milanović (gospodin Martin), Lucija Škibola (gospođa Martin), Karla Šinkić (sluškinja Mary) i Maja Pivčević (vatrogasni kapetan)!
Režija: Marina Šišak
Montaža i zvuk: Petar Belavić
Predstava je nastala u sklopu izbornog kolegija Kazališna radionica koji se nudi studentima 3. godine PDS-a Odjela za francuske i frankofonske studije.
Vidimo se u petak !
Francofolie : "La cantatrice chauve" - zoom