Studentsko savjetovalište - psihosocijalna podrška u izazovnim trenucima.

Studentsko savjetovalište  - psihosocijalna podrška u izazovnim trenucima.

Drage studentice i studenti,
Suosjećajući sa  stradalima u nedavnom potresu koji je pogodio područje Sisačko–moslavačke županije  Studentsko savjetovalište Sveučilišta u Zadru pridružuje se pružanju kratkotrajne psihosocijalne podrške u izazovnim trenucima.
Ukoliko ste student/ica  Sveučilišta u Zadru ili s područja Sisačko-moslavačke županije te ako osjećate da trebate individualnu psihološku pomoć tu smo za vas. Za početak vam nudimo jedan do dva individualna termina (telefonskim putem ili preko video poziva). Potrebno se prijaviti telefonski na kontakt broj 0800/200-199 ili 023/200-820 radnim danom između 9 i 13 sati ili poslati mail s upitom na savjetovaliste@unizd.hr. Po zaprimanju prijave dodijelit će Vam se savjetovateljica s kojom ćete dogovarati termin sukladno zajedničkim mogućnostima.