Upute za održavanje nastave u razdoblju pandemije bolesti Covid-19 uz primjenu protuepidemijskih mjera

Sukladno Nadopuni Preporuka za održavanje nastave na visokim učilištima u razdoblju pandemije bolesti COVID-19, uz primjenu protuepidemijskih mjera, donesenoj u petak 27. studenoga 2020., nastavne aktivnosti na Sveučilištu u Zadru izvode se na daljinu.
Samo se u iznimnim slučajevima kao što su praktična nastava, studijske vježbe, laboratorijska nastava i terenska nastava, nastava može održavati u neposrednom obliku, uz strogo poštivanje protokola struke i primjenu protuepidemijskih mjera navedenih u uputama Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i Ministarstva znanosti i obrazovanja od 31. kolovoza 2020.
Iznimke se ne odnose na održavanje jezičnih vježbi na filološkim studijima, koje se također trebaju održavati na daljinu.
Upute za studente i djelatnike Sveučilišta u Zadru u u kontekstu trenutačne epidemiološke situacije uzrokovane širenjem bolesti COVID-19 pratite ovdje.