Međunarodni znanstveni skup „Književnost, umjetnost, kultura između dviju obala Jadrana“ (Letteratura, arte, cultura tra le due sponde dell'Adriatico)

Međunarodni znanstveni skup „Književnost, umjetnost, kultura između dviju obala Jadrana“  (Letteratura, arte, cultura tra le due sponde dell'Adriatico)

Pozivamo Vas na XII. međunarodni znanstveni skup „Književnost, umjetnost, kultura između dviju obala Jadrana“ koji će se održati na Odjelu za talijanistiku Sveučilišta u Zadru od 25. do 27. listopada 2018., uz sudjelovanje preko četrdeset izlagača iz Hrvatske i inozemstva.

Svečano otvaranje skupa održat će se u četvrtak 25. listopada 2018. u 15 sati u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru, a radni dio prema rasporedu navedenom u programu.