Studiji i studenti

Obavijesti

Obavijest o plaćanju školarine i prijavi ispita u zimskom ispitnom roku u akad. god. 2022./2023.

Sukladno odlukama Senata o upisu u prvu i višu godinu u akad. god. 2022./2023., druga rata školarina plaća se do 15. prosinca 2022. (https://www.unizd.hr/ (Studiji i studenti – Upisi na Sveučilište – Preddiplomski/Diplomski – 2022./2023. – Upisi u prvu godinu/Upisi u višu godinu).

Mole se studenti koji nisu uplatili drugu ratu školarine da izvrše uplatu najkasnije do 17. siječnja 2023. godine. U protivnom neće moći prijaviti ispite na Studomatu za zimski ispitni rok.

Studenti koji su dobili Rješenje o plaćanju školarine na rate dužni su izvršiti uplatu prema datumima navedenim u Rješenju.

Potvrdu u uplati potrebno je poslati na e-mail u Referadu:

Ova obavijest se ne odnosi na apsolvente jer se oni upisuju semestralno. Apsolventi koji plaćaju školarinu u ljetnom semestru, dobiti će uplatnicu u veljači.

Pročitaj više