Poziv na svečanost otvaranja 12. Tjedna psihologije na Sveučilištu u Zadru i predavanje „Psihologija u turizmu“

U ponedjeljak 18. veljače 2019. s početkom u 13 sati u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (Obala kralja Petra Krešimira IV. 2) Odjel za psihologiju Sveučilišta u Zadru organizira predstavljanje svojih aktivnosti u 12. Tjednu psihologije, koji će se od 18. do 24. veljače 2019. obilježavati u cijeloj Hrvatskoj.

Nakon uvodnog predstavljanja programa bit će održano prvo pozvano predavanje „Psihologija u turizmu“ (prof. dr. sc. Dubravka Miljković, Učiteljski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, i dr. sc. Irena Miljković Krečar, Sveučilište Vern, Zagreb) koje će biti otvoreno za širu javnost.

Pozivamo sve zainteresirane da nam se pridruže na ovom predavanju i drugim aktivnostima kojima obilježavamo 12. Tjedan psihologije. Program naših aktivnosti dostupan je na mrežnoj stranici Sveučilišta u Zadru i Facebook stranici Odjela za psihologiju.

Veselimo se vašem dolasku!

Odjel za psihologiju Sveučilišta u Zadru