Obrane sinopsisa disertacija

U četvrtak 24. siječnja 2019. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 12.00 sati, Žana MATULIĆ BILAČ, prof., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Korske klupe i drvene vratnice splitske katedrale tehnološke i kronološke analize unutar prostornog konteksta pred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc. dr. sc. Danko Zelić, znanstveni savjetnik, prof. dr. sc. Josip Belamarić, znanstveni savjetnik, i prof. dr. sc. Emil Hilje.

U četvrtak 24. siječnja 2019. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 13.30 sati, Eva ŽILE, mag. hist. art., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Umjetnička periferija i umjetničko središte – Ston i Dubrovnik od 14. do početka 19. stoljeća pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Emil Hilje, doc. dr. sc. Danko Zelić, znanstveni savjetnik, i doc. dr. sc. Sofija Sorić.