Obrane sinopsisa disertacija

U ponedjeljak 7. svibnja 2018. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 11.30 sati, Jasminka MARAVIĆ, prof., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Prijedlog razvoja modela integracije digitalnih nastavnih sadržaja u otvorenom pristupu na Odjelu za informacijske znanosti Sveučilišta u Zadru pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Ivanka Stričević, doc. dr. sc. Jadranka Stojanovski i doc. dr. sc. Boris Bosančić.

U utorak 8. svibnja 2018. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 12.00 sati, Artur GARCIA FUSTER javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Memòria, oralitat i ironia a la narrativa de Jesús Moncada pred stručnim povjerenstvom u sastavu: izv. prof. dr. sc. Nikola Vuletić, doc. dr. sc. Ivana Lončar i akademik Tonko Maroević, znanstveni savjetnik emeritus. Javna obrana održat će se na katalonskom jeziku.