Održano predavanje akademkinje Dubravke Oraić-Tolić i predstavljanje knjige doc. dr. sc. Nives Tomašević

U Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru 27. siječnja 2016. održano je predavanje akademkinje Dubravke Oraić-Tolić na temu Pamćenje Vukovara: ratna trauma u hrvatskoj književnosti i umjetnosti na kraju 20. i na početku 21. stoljeća.

Nakon vrlo zanimljivoga predavanja održano je i predstavljanje knjige Kreativna industrija i nakladništvo koju je napisala doc. dr. sc. Nives Tomašević s Odjela za informacijske znanosti Sveučilišta u Zadru. Knjigu su predstavile akademkinja Dubravka Oraić-Tolić, doc. dr. sc. Marijana Tomić te autorica doc. dr. sc. Nives Tomašević.