Obrane doktorskih radova

U utorak 7. srpnja 2015. godine u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (Obala kralja P. Krešimira IV. br. 2, II. kat), s početkom u 13.30 sati, Ljudevit HANŽEK, mag. educ. phil., javno brani doktorski rad pod naslovom Intencionalnost, introspekcija i psihologija u Brentana i Zimmermanna pred stručnim povjerenstvom u sastavu: dr. sc. Davor Pećnjak, znan. savj., izv. prof. dr. sc. Dario Škarica, znan. savj., i doc. dr. sc. Josip Ćirić.

U srijedu 8. srpnja 2015. godine u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (Obala kralja P. Krešimira IV. br. 2, II. kat), s početkom u 12.00 sati, Silvia BEKAVAC, dipl. arheol., javno brani doktorski rad pod naslovom Rimska religija i kultovi u društvenoj strukturi pretkršćanske Salone pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Dražen Maršić, izv. prof. dr. sc. Željko Miletić i prof. dr. sc. Marina Milićević-Bradač.