Tribina ''Aktiviraj se!''

Niste zadovoljni kvalitetom studiranja? Želite znati koja su društvena i kulturna događanja na našem Sveučilištu? Želite znati zašto ih nema više ili ih predložiti? Što mislite o studentskom standardu na našem Sveučilištu? Treba nam više sportskih događanja? Niste zadovoljni hranom u menzi? Što biste rado predložili, iskritizirali, pohvalili?

Dođi, komentiraj, diskutiraj, predloži!

Studentski zbor Sveučilišta u Zadru organizira tribinu koja će se održati 3. lipnja 2015. u Studentskom klubu "Božo Lerotić" s početkom u 17:30 sati na kojoj promovira rad svojih Odbora/Povjerenstva.

Odbore i Povjerenstvo Studentskog zbora će predstavljati:

Odbor za društvena i kulturna događanja - Pavao Parunov

Odbor za studentski standard - Anabela Memišević

Odbor za studentski klub - Krešimir Jakšić

Odbor za sportska događanja i sport - Branko Bradaš, Mate Vučić, Marko Pavleka i Josip Ćapin

Loklano povjerenstvo za kontrolu prehrane studenata - Tonči Cvrlje

Pozivaju se sve studentice i studenti Sveučilišta u Zadru da prisustvuju tribini, saznaju nešto novo i priključe se radu Odbora /Povjerenstva u sljedećim mjesecima!