Obrana doktorske disertacije i znanstvenog magistarskog rada

U ponedjeljak 20. listopada 2014. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 11.00 sati, Ivan STAGLIČIĆ, dipl. arheol., javno brani znanstveni magistarski rad pod naslovom Kasnoantička i ranosrednjovjekovna arheološka baština Podvelebitskog primorja pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Ante Uglešić, dr. sc. Željko Tomičić, red. prof. u miru, i prof. dr. sc. Miroslav Glavičić.

U srijedu 22. listopada 2014. godine u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (Obala kralja P. Krešimira IV. br. 2, II. kat), s početkom u 14.00 sati, Marijana FABIJANIĆ, prof., javno brani doktorski rad pod naslovom Romanizmi u suvremenoj čakavskoj poeziji na govorima o. Ugljana pred stručnim povjerenstvom u sastavu: izv. prof. dr. sc. Valter Tomas, akademik prof. dr. sc. Goran Filipi i prof. dr. sc. Josip Lisac.