Natječaj za namještenike i službenike 30.8.2022.

Natječaj za namještenike i službenike

5. listopada 2022.

Obavještavamo da je u postupku prijema na  radno mjesto  tehnički suradnik – kućni majstor – radno mjesto namještenika II. vrste – na neodređeno vrijeme, s punim radnim vremenom na Sveučilištu u Zadru (NN 101/2022) primljen: Žarko Zubčić.
Odluka o izboru

Obavještavamo da je u postupku prijema na  radno mjesto  spremačica – radno mjesto namještenika IV. vrste – radna mjesta IV. vrste, na neodređeno vrijeme, s punim radnim vremenom na Sveučilištu u Zadru (NN 101/2022) primljena: Vesna Rogić.
Odluka o izboru

6. listopada 2022.

Obavještavamo da je u postupku izbora za radno mjesto recepcionar/vratar – radno mjesto namještenika III. vrste – recepcionar u Centru za studentski standard – radno mjesto III. vrste – na određeno vrijeme (do povratka zaposlenika s rodiljnog/roditeljskog na puno radno vrijeme), s punim radnim vremenom na Sveučilištu u Zadru (NN 101/2022) donesena Odluka o neizboru kandidata.
Odluka o neizboru