I ove godine Sveučilište u Zadru obilježava Međunarodni dan svjesnosti o prijevremenom rođenju – 17. studenoga

U povodu Međunarodnog dana svjesnosti o prijevremenom rođenju u utorak, 17. studenoga u vremenu od 17.00 do 18.00 okupit će se zadarski Palčići na prigodnom druženju u Studentskom klubu Bože Lerotić. Uz pjesmu dječjeg zbora „Libretići“ i a capella grupe Sveučilišta u Zadru  „A.K.A. Crescendo“  izmijenit će svoje priče i poslati poruku svijetu da pružaju podrsku svim malenim herojima.

Nakon druženja svi skupa uputit će se na Sv. Donat koji će u u suradnji s tvrtkom Rent Event j.d.o.o. i Gradom Zadrom tim povodom biti obasjan ljubičastom bojom, službenom bojom ovog dana. Prikupljat će se donacije za rad Kluba roditelja nedonoščadi "Palčići" i podijeliti prigodne majice i slikovnice s logom Palčića.  Dođite i pridružite im se.

Pružite podršku malim, velikim junacima!

Palčić gore za Palčiće, Palčić gore za život.