Obavijest o održavanju nastave u ljetnom semestru

Nastava na početku ljetnog semestra u akad. god. 2020./2021. odvijat će se na daljinu, u skladu s uputama Uprave Sveučilišta od 22. studenoga 2020. i Nadopunom preporuka za održavanje nastave na visokim učilištima u razdoblju pandemije bolesti COVID-19 uz primjenu protuepidemijskih mjera od 27. studenoga 2020. (dokumenti dostupni ovdje).
Navedene preporuke su na snazi dok ne stignu nove upute Ministarstva znanosti i obrazovanja.
Iznimno se za studijske programe vezane uz regulirane profesije praktični dio nastave (hospitacije, stručna praksa, terenska nastava) može odvijati uz sudjelovanje studenata, uz strogo pridržavanje epidemioloških mjera.
Nadamo se da će daljnjim poboljšanjem epidemiološke situacije i postupnim popuštanjem mjera uskoro biti moguć povratak klasičnoj nastavi.