23. Ljetna akademija za razvojnu rehabilitaciju

23. Ljetna akademija za razvojnu rehabilitaciju održat će se u Zadru od 23. do 27. kolovoza 2021. u suorganizaciji  Akademije za razvojnu rehabilitaciju, Sveučilišta u Zadru i Opće bolnice Zadar.
Ovogodišnja ljetna akademija uključivati će tečajeve stručnog usavršavanja koji će biti namijenjeni svim stručnjacima koji se bave djecom sa razvojnim teškoćama i koji sudjeluju u svim segmentima habilitacije djeteta i njihove integracije u sustav redovnih institucija. U sklopu ovogodišnje Akademije održati će se predavanja i i radionice vezane uz Hammersmith neurološki pregled dojenčadi (HINE), SCPE klasifikaciju cerebralne paralize i standardizacija nalaza MRI mozga u djece s cerebralnom te Marte Meo prirodna potpora razvoju kojom se pomaže osobama koje imaju teškoća u komunikaciji.
Uz hrvatske stručnjake na ovom području, prisutni su i eminentni predavači i stručnjaci iz Finske, Nizozemske i Austrije.

Program.