Znanstveno – stručna konferencija ''Učinkoviti doprinosi pomoćnika u nastavi''

Pozivamo Vas na znanstveno – stručnu konferenciju Učinkoviti doprinosi pomoćnika u nastavi  u sklopu projekta Osiguravanje pomoćnika učenicima s teškoćama u osnovnim i srednjim školama kojima je osnivač Zadarska županija. Nositelj projekta je Zadarska županija, a sufinanciran je iz Europskoga socijalnog fonda.

Organizatori konferencije su Centar Stjepan Matičević Sveučilišta u Zadru i Zadarska županija.

Konferencija će se održati u srijedu, 17. lipnja 2015. s početkom u 10,00 sati u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (Obala kralja Petra Krešimira IV. br. 2).

Molimo Vas da svoj dolazak potvrdite najkasnije do 15. lipnja 2015. na e-mail ikozulic@unizd.hr  ili na telefon 023 200 766 ili na e-mail drustvene-sikiric@zadarska-zupanija.hr ili telefon 023 350 368.

Radujemo se Vašem dolasku!

Program pogledajte ovdje.