Znanstveni simpozij 11. Anatomija otoka - Otok na stolu: Mediteranska prehrana između globalnih procesa i lokalnih otočnih znanja

Pozivamo Vas na međunarodni znanstveni simpozij 11. Anatomija otoka - Otok na stolu: Mediteranska prehrana između globalnih procesa i lokalnih otočnih znanja. Kao i prethodnih godina skup organizira udruga Anatomija otoka u su-organizaciji sa Odjelom za etnologiju i antropologiju Sveučilišta u Zadru, Institutom za etnologiju i folkloristiku, Institutom za migracije i narodnosti, te lokalnim partnerima.

Ovogodišnji simpozij održat će se u Jelsi na otoku Hvaru od 28. do 30. rujna, a svoja će istraživanja predstaviti  37 domaćih i stranih (Portugal, Francuska, Malta, Slovenija) izlagača koji će nam održati predavanja vezana za mediteransku prehranu. Pridružite nam se i poslušajte zanimljiva izlaganja.

program