Završetak nastave u akademskoj godini 2016./2017.

Pozivamo vas na program događanja u povodu završetka nastave u akademskoj godini 2016./2017.

Od 30. svibnja do 20. lipnja 2017. u ostakljenom prolazu kraj Svečane dvorane Sveučilišta u Zadru možete pogledati izložbu radova studenata Odjela za nastavničke studije u Gospiću pod nazivom Slika grada – grad kao slika. Radovi su nastali pod mentorstvom doc. dr. art. Marijana Richtera na kolegiju Slikarstvo u razdoblju od ožujka do svibnja 2017. godine. Izložba s pratećim katalogom realizirana je u svibnju 2017. u Muzeju Like Gospić u okviru manifestacije Festival znanosti na temu Vrijeme te u lipnju 2017. u zgradi Sveučilišta u Zadru.

U četvrtak, 8. lipnja 2017. u Svečanoj dvorani s početkom u 12:00 sati Drago Štambuk, gost Alumni kluba Sveučilišta u Zadru, održat će predavanje-recital pod nazivom Domovina i svijet, poetskim primjerima.

Istoga dana u 19:00 sati u Svečanoj dvorani Sveučilišta održat će se glazbeno-recitatorska večer u povodu završetka nastave u akademskoj godini 2016./2017.

U programu sudjeluju studenti i profesori Odjela za francuske i iberoromanske studije, Odjela za germanistiku, Odjela za kroatistiku i slavistiku i Odjela za talijanistiku te studenti okupljeni u Akademski pjevački zbor Sveučilišta u Zadru, glazbeni sastav Odsjeka za iberoromanske studije La Banda i vokalni a cappella sastav A.K.A. Crescendo.

Koncert studentskih bendova održat će se u petak, 9. lipnja 2017. u dvorištu studentskog restorana Barbakan s početkom u 21:30 sati.

Pozivamo vas da nam se pridružite, uživate u programu i podržite rad naših studenata i profesora.

Više o programu.