XXI. Dani psihologije

Cijenjene kolegice i kolege,

čast nam je pozvati Vas na XXI. Dane psihologije u Zadru koji će se održati od 24. do 26. svibnja 2018. godine na Sveučilištu u Zadru.

Međunarodni znanstveno-stručni skup Dani psihologije u Zadru se već 40 godina održava u organizaciji Odjela za psihologiju Sveučilišta u Zadru. Prepoznavši važnost konferencije Hrvatsko psihološko društvo također se uključilo u organizaciju. U početku zamišljen kao regionalni skup, on je ubrzo prerastao te okvire i danas predstavlja renomirani međunarodni skup. Važnost je skupa prepoznata u akademskoj i stručnoj zajednici, što je rezultiralo velikim odazivom sudionika i što nama kao organizatorima predstavlja poticaj za daljnje usavršavanje u organizaciji i realizaciji ovoga skupa.

Sve aktualne obavijesti o skupu možete potražiti na adresi www.unizd.hr/danipsih ili putem e-maila psydays@unizd.hr.

I ove godine imamo bogat program čiji sadržaj možete pronaći ovdje.

Veselimo se Vašem dolasku!

predsjednica organizacijsko-programskoga odbora

doc. dr. sc. Matilda Nikolić