Veleposlanik Koreje Nj. E. Park Won-sup u nastupnom posjetu na Sveučilištu u Zadru

U Rektoratu Sveučilišta u Zadru održan je nastupni posjet veleposlanika Republike Koreje u Hrvatskoj NJ. E. Park Won-supa. Veleposlaniku i drugom tajniku i konzulu gosp. Dongheeju Leeju dobrodošlicu su zaželjele prorektorica za studije i studente Sveučilišta u Zadru izv. prof. dr. sc. Nedjeljka Balić Nižić i zamjenica pročelnice Odjela za etnologiju i antropologiju doc. dr. sc. Danijela Birt Katić. Na sastanku se razgovaralo o dosadašnjoj suradnji koju Sveučilište u Zadru ima s korejskim Sveučilištem za strane studije Hankuk te o daljnjim mogućnostima sveučilišne suradnje.