Sveučilište u Zadru i ove godine sudjeluje u obilježavanju Međunarodnog dana svjesnosti o prijevremenom rođenju

Povodom Međunarodnog dana svjesnosti o prijevremenom rođenju u četvrtak, 17. studenoga u vremenu od 11.00 do 13.00 na Gradskom trgu okupit će se zadarski Palčići. Mame volonterke zajedno sa studentima psihologije prikupljat će donacije na promo štandu te podijeliti prigodne majice, kišobrane i šalice s logom "Palčić gore". Sva prikupljena sredstva idu za kupnju tri inkubatora koja nedostaju u hrvatskim rodilištima.

U popodnevnim satima (17.00 – 19.00) naše mame zajedno sa svojom dječicom družit će se u igraonici "Nigdjezemska Igraonica" gdje će izmijeniti svoje priče i iskustva.

Dođite i pridružite nam se.

Pružite podršku malim velikim junacima.

Palčić gore za Palčiće, Palčić gore za život.