Svečana promocija sveučilišnih prvostupnika Pomorskog odjela

14. prosinca 2017. godine s početkom u 11:00 sati, u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru, održat će se svečana promocija sveučilišnih prvostupnika Pomorskog odjela:

• inženjera/inženjerki (baccalaureus/baccalaurea)) Brodostrojarstva i tehnologije pomorskog prometa,
  • inženjera/inženjerki (baccalaureus/ baccalaurea) Nautike i tehnologije pomorskog prometa.

Na Svečanoj promociji biti će promovirani:

• sveučilišni prvostupnici/prvostupnice inženjeri/inženjerke (baccalaureus/baccalaurea):

Brodostrojarstva i tehnologije pomorskog prometa: Ćurčić Hrvoje, Donadić Matko, Dušević Kristian, Dvornik Damir, Jović Josip, Kalebić Josip, Kovačević Davor, Kovačević Ivan, Krmpotić Tena, Lulić Toni, Penjalov Filip, Perković Stipe, Peroš Ivan, Predovan Josip, Rak Tibor, Rimanić Danijel, Vojvodić Luka.

Nautike i tehnologije pomorskog prometa: Babara Antonio, Bačić Luka, Barić Lovre, Begić Antonio, Bešker Marina, Bjelopetrović Goran, Bužonja Dora, Car Tony ,Cvitan Dino, Florani Filip, Gauta Josip, Goršek Filip, Grizelj Mathias, Ivčić Ivan, Jović Franko, Katalinić Stipe, Košta Sebastijan, Kotlar Klaudio, Macola Lovre, Miletić Nikola, Mustać Robert, Pavela Dino, Pavić Jure, Pavin Mario, Pavličević Goran, Perić Jure, Radaš Mate, Rogoznica Mislav, Skoblar Robert, Šakanović Šejla, Šimović Ivan-Maximilian, Šljepica Lara, Šoša Daniel, Štrlek Filip, Štura Karlo, Tokić Antonio, Uhoda Šime, Velemir Ivan ,Vrlika Ivan, Vučković Tino, Žilić Luka.