Svečana promocija Pomorskog odjela Sveučilišta u Zadru

Dana 14. prosinca 2017. godine s početkom u 11:00 sati u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru održat će se svečana promocija sveučilišnih prvostupnika Pomorskog odjela:

• inženjera/inženjerki (baccalaureus/baccalaurea) Brodostrojarstva i tehnologije pomorskog prometa
  • inženjera/inženjerki (baccalaureus/baccalaurea) Nautike i tehnologije pomorskog prometa.

Na Svečanoj promociji bit će promovirani:

• sveučilišni prvostupnici/prvostupnice inženjeri/inženjerke (baccalaureus/baccalaurea)
    Brodostrojarstva i tehnologije pomorskog prometa: Hrvoje Ćurčić, Matko Donadić, Kristian Dušević, Damir Dvornik, Josip Jović, Josip Kalebić, Davor Kovačević, Ivan Kovačević, Tena Krmpotić, Toni Lulić, Filip Penjalov, Stipe Perković, Ivan Peroš, Josip Predovan, Tibor Rak, Danijel Rimanić, Luka Vojvodić.
    Nautike i tehnologije pomorskog prometa: Antonio Babara, Luka Bačić, Lovre Barić, Antonio Begić, Marina Bešker, Goran Bjelopetrović, Dora Bužonja, Tony Car, Dino Cvitan, Filip Florani, Josip Gauta, Filip Goršek, Mathias Grizelj, Ivan Ivčić, Franko Jović, Stipe Katalinić, Sebastijan Košta, Klaudio Kotlar, Lovre Macola, Nikola Miletić, Robert Mustać, Dino Pavela, Jure Pavić, Mario Pavin, Goran Pavličević, Jure Perić, Mate Radaš, Mislav Rogoznica, Robert Skoblar, Šejla Šakanović, Ivan-Maximilian Šimović, Lara Šljepica, Daniel Šoša, Filip Štrlek, Karlo Štura, Antonio Tokić, Šime Uhoda, Ivan Velemir, Ivan Vrlika, Tino Vučković, Luka Žilić.