Susret sa studentima prve godine preddiplomskih i integriranih studija

Prvi dan nastave u akademskoj godini 2016./2017. započeo je susretom studenata prve godine preddiplomskih i integriranih studija Sveučilišta u Zadru  s rektoricom prof. dr. sc. Dijanom Vican.

Rektorica je mnogobrojnim studentima u Svečanoj dvorani poželjela srdačnu dobrodošlicu i čestitala na uspjehu koji su već postigli upisavši se na željeni studij. Nove sveučilištarce upoznala je s radom Sveučilišta, predstavila prorektoricu za studije i studente izv. prof. dr. sc. Nedjeljku Balić Nižić i voditeljicu Ureda za preddiplomske i diplomske studije Meri Lukić te im uputila riječi podrške i ohrabrenja za izazove koji su pred njima. Studentima se obratio i predsjednik Studentskog zbora Marko Malbaša koji je predstavio rad i sastav Studentskog zbora i pozvao sve prisutne da se uključe u njegovo djelovanje, izravno ili sudjelujući u mnogobrojnim studentskim projektima i aktivnostima koje Zbor organizira. Svi govornici, kao i student Matej Požarina koji je vodio susret, pozvali su studente da im se obrate u svakoj potrebitoj situaciji te im poželjeli sretan studentski život.