Sudjelujte u virtualnom događaju “Go Global” EU-CONEXUS Karijernog centra

Dragi studenti,

jeste li ikada zamišljali da studirate, radite ili samo istražujete u drugoj zemlji? Jeste li se ikada zapitali kako međunarodna iskustva mogu utjecati na Vašu budućnost? Saznajte više na našem nadolazećem događaju virtualnih karijera “Go Global“!

Domaćin događaja je EU-CONEXUS Karijerni centar. “Go Global“ je vaša putovnica za otkrivanje prednosti studiranja i rada u inozemstvu. Bez obzira na to jeste li student prijediplomskog, diplomskog ili poslijediplomskog studija, ovaj je događaj skrojen za Vas.

Datum: utorak 9. travnja 2024.

Vrijeme: 11:00 - 12:15  CET

Mjesto: Online, registrirajte se putem poveznice

“Go Global“ ima za cilj pokazati neprocjenjive dobrobiti međunarodnih iskustava, od programa razmjene do stažiranja, učenja jezika do mogućnosti rada. Evo kratkog pregleda onoga što možete očekivati:

1. Predavanje: Maximise Your Career Potential: Benefits of Working and Studying Abroad

2. Predavanje: Insights from Employers: The Impact of International Experience

3. Predavanje: Student Stories: Perspectives on Working and Studying Abroad

Zašto biste trebali prisustvovati? Jer Go Global“ nije samo događaj - to je vaš put do osobnog, akademskog i karijernog rasta. Steknite vrijedne uvide, smjernice i inspiraciju od stručnjaka i kolega studenata koji su krenuli na vlastita međunarodna putovanja.

Jeste li spremni krenuti u svoju globalnu avanturu? Registrirajte se i vidimo se na “Go Global“!

Za sve dodatne informacije obratite se Severini Mamić, mag. psych. (smamic@unizd.hr).

Srdačan pozdrav!

EU-CONEXUS Karijerni centar