Studijsko putovanje u Francusku

Odjel za francuske i frankofonske studije Sveučilišta u Zadru organizira studijsko putovanje u Francusku. Sedmodnevno putovanje će se realizirati od  7. 10. do 14. 10. 2023. Putovanjem su obuhvaćeni neki gradovi s kojima Odjel ima potpisane Erasmus+ ugovore/sporazume, ali i neki drugi. Gradovi predviđeni putovanjem su Strasbourg, Nancy, Pariz, Versailles, Auxerre i Lyon (noćenja s doručkom su predviđena u Nancyju (1 noćenje), Parizu (3 noćenja) te Lyonu (1 noćenje). Putovanje je otvoreno i za studente drugih odjela, a osobito one koji uče francuski ili ih zanimaju francuska kultura i običaji. Cijena putovanja iznosi 740 eura (40 prijavljenih), odnosno 800 eura (ako bude između 34 i 39 prijavljenih).

Molimo sve studente koji su sigurni da bi išli na putovanje da se što prije, a najkasnije do 14. lipnja 2023. prijave prof. Lukežić Štorga na mail mstorga@unizd.hr

Mjesta će se popunjavati tako dugo dok bude slobodnih mjesta (zasad je slobodno 15-ak mjesta). Sredinom lipnja organizirat će se sastanak na koji će biti pozvani svi prijavljeni studenti. Na sastanku će biti riječi o detaljima (rezervaciji ulaznica itd.).