Studentske futsal ekipe okupirale dvoranu Višnjik

Završeno je UniSport natjecanje u futsalu za muške i ženske studentske ekipe koje se 11. i 12. 4. igralo u ŠC-u Višnjik. Na natjecanju je nastupilo sedam studentskih ekipa koje su uživale u vrhunskim uvjetima za futsal kakvu nudi dvorana Krešimir Ćosić u ŠC-u Višnjik.

Muška ekipa Sveučilišta u Zadru u prvoj je utakmici pobijedila kolege sa Sveučilišta u Dubrovniku rezultatom 3 : 2, dok je u drugoj utakmici, punoj preokreta i neizvjesnosti do samog kraja, izgubila od Veleučilišta Baltazar Zaprešić rezultatom 6:4.

Posljednje natjecanje prije završnice održat će se 25. i 26. 4. u Zagrebu gdje će zadarski studenti igrati protiv Veleučilišta VERN i Sveučilišta u Osijeku.

Muška ekipa nastupila je u sljedećem sastavu:

Toni Galov, Tomislav Banožić, Stefan Vulić, Dino Škibola, Josip Vulić, Zvonimir Novaković, Renato Nović, Antun Kovačić, Josip Mihoč, Josip Baždarić, Marino Šarin. Treneri: Marin Petrić i Oliver Škunca

Ženska ekipa Sveučilišta u Zadru upisala je dva poraza i nije se uspjela plasirati na završnicu. U prvoj utakmici izgubila je od ekipe Sveučilišta u Splitu rezultatom 8 : 1, dok je u drugoj utakmici izgubila od ekipe Sveučilišta u Rijeci rezultatom 3:1.

Ženska ekipa nastupila je u sljedećem sastavu:

Antonija Goja, Berta Mičić, Ivana Banović, Josipa Brcanija, Nikolina Vodopić, Ana Marija Prpić, Anđa Renić, Anđa Stipić, Josipa Jerolimov, Ana Goleš, Ivana Škare. Treneri: Toni Galov i Dražen Ban

Ostali rezultati:

Sveučilište u Splitu – Veleučilište Baltazar (m) 4 : 2, Sveučilište u Splitu – Sveučilište u Dubrovniku (m) 6 : 2, Sveučilište u Splitu – Sveučilište u Rijeci (ž) 3 : 1