Radionica Studentskog savjetovališta - „Prokrastinacija - kako prestati odgađati (akademske) obveze?“

Pridružite nam se na radionici  „Prokrastinacija – kako prestati odgađati (akademske) obveze?“ koja će se održati 20. siječnja u 14 sati u prostoru Code Huba. Radionica je nastala u suradnji s Odjelom za psihologiju, u sklopu kolegija Psihologija emocija i motivacije čija je voditeljica doc. dr. sc. Jelena Ombla, zamjenica voditeljice Studentskog savjetovališta.

Radionica će upoznati slušatelje s pojmom „prokrastinacija“, objasniti tko su „prokrastinatori“ te zašto smo i u kojim situacijama skloni odgađanju obveza, te će ponuditi korisne savjete za suočavanje s prokrastinacijom.

Voditeljice radionice su Nikolina Mucić, Marea Novosel i Patricia Zorić, studentice psihologije.

Na radionicu se možete prijaviti putem poveznice.

Broj mjesta za sudjelovanje je ograničen, stoga požurite!

Za sudjelovanje na našim radionicama možete dobiti potvrdu o sudjelovanju.

Radujemo se Vašem dolasku!