Produljen rok za dostavu projektnih prijava za Natječaj za istraživačke projekte Sveučilišta u Zadru (IP-UNIZD-2023)

Obavještavamo sve zainteresirane prijavitelje o produljenju roka za dostavu projektnih prijava u sklopu Poziva Natječaj za istraživačke projekte Sveučilišta u Zadru (IP-UNIZD-2023). Rok za podnošenje projektnih prijava produljuje se do petka, 5. svibnja 2023. do 13:00 sati.

Natječajnu dokumentaciju kao i prijavne obrasce možete pronaći na mrežnoj stranici Sveučilišta u Zadru, Centra za projekte, znanost i transfer tehnologija na poveznici IP-UNIZD-2023.

Projektne prijedloge je moguće prijaviti preko poveznice:

PRIJAVA PROJEKTNIH PRIJEDLOGA

Svi zainteresirani prijavitelji svoje eventualne upite vezane za natječaj mogu poslati na adresu e-pošte znanstveniprojekti@unizd.hr