Privremeni rezultati Natječaja za subvencionirano stanovanje

Objavljeni su privremeni rezultati Natječaja za raspodjelu mjesta redovitim studentima za subvencionirano stanovanje u Studentskom domu Sveučilišta u Zadru (dr. Franje Tuđmana 24D i Put Stanova 1A) u akademskoj godini 2023./2024.

Rok za podnošenje prigovora je 8 dana od dana objave privremene rang-liste.

Prigovor se podnosi isključivo pisanim putem preporučenom poštom na adresu:

SVEUČILIŠTE U ZADRU
STUDENTSKI CENTAR
„Povjerenstvo za rješavanje prigovora“
(Natječaj za ostvarenje prava na subvencionirano stanovanje u Studentskom domu)
Dr. Franje Tuđmana 24D
23000 Zadar

NAPOMENA:
Studenti mogu uložiti prigovor isključivo na izračun bodova, a naknadna dokumentacija se neće razmatrati.
Rok za podnošenje prigovora nije produljenje natječajnog roka niti mogućnost za naknadno dopunjavanje natječajne dokumentacije.

Nakon što Povjerenstvo za rješavanje prigovora razmotri pristigle prigovore, donijet će odluku o prihvaćanju ili odbijanju prigovora, o čemu će obavijestiti podnositelja prigovora, te će se utvrditi konačni rezultati.

Ovim putem obavještavamo da će se raspored studenata po studentskim domovima objaviti nakon objave konačnih rezultata (konačne rang-liste).

VAŽNO!
S obzirom da se radi o privremenim rezultatima, upozoravamo studente da postoji mogućnost da nakon proteka roka za prigovore, odnosno kreiranja konačnih rezultata padnu „ispod crte“ iako su trenutno „iznad crte“.

-PRIVREMENA RANG-LISTA-