Privremeni rezultati Natječaja za raspodjelu mjesta redovitim studentima za subvencionirano stanovanje

Objavljeni su privremeni rezultati Natječaja za raspodjelu mjesta redovitim studentima za subvencionirano stanovanje u Studentskim domovima Sveučilišta u Zadru smještenim na adresama dr. Franje Tuđmana 24D i Put Stanova 1A u akademskoj godini 2022./2023.
Rok za podnošenje prigovora na privremene rezultate je 8 dana od dana objave (od 5. do 12. kolovoza 2022. godine).
Prigovor se podnosi isključivo pisanim putem, preporučenom poštom na adresu:
SVEUČILIŠTE U ZADRU
CENTAR ZA STUDENTSKI STANDARD
„POVJERENSTVO ZA RJEŠAVANJE PRIGOVORA“
(Natječaj za ostvarenje prava na subvencionirano stanovanje u Studentskom domu)
dr. Franje Tuđmana 24d
23000 Zadar

Studenti mogu uložiti prigovor isključivo na izračun bodova, a naknadna dokumentacije neće se razmatrati.
Rok za podnošenje prigovora nije produljenje natječajnog roka i nije mogućnost za naknadno dopunjavanje natječajne dokumentacije.
Nakon što Povjerenstvo za rješavanje prigovora razmotri pristigle prigovore, donijet će odluku o prihvaćanju ili odbijanju prigovora, te će se utvrditi konačna rang-lista.
NAPOMENA: Ovim putem obavještavamo da će se raspored studenata po studentskim domovima objaviti nakon objave konačne rang-liste.

-RANG LISTA-