Prijave za EU-CONEXUS Festival u La Rochelleu produljene do 20. siječnja

Student si i imaš zanimljivu umjetničku ideju?
Baviš se slikarstvom, fotografijom, designeom, performansom, videom, glazbom, filmom, plesom, dramom, poezijom ili nekim drugim vidom umjetničkoga izričaja?

EU-CONEXUS Festival prilika je da pokažeš svoj umjetnički projekt!

Festival se održava od 28. do 30. ožujka 2023. u La Rochelleu i po prvi put uključuje studente iz svih članica EU-CONEXUS zajednice.

Tvoj umjetnički projekt (individualan ili timski) može trajati od 10 do 20 minuta, a sve druge detalje o propozicijama Natječaja vidi na poveznici.

Prijave za natječaj za umjetničke projekte produljene su do 20. siječnja 2023., a prijaviti ga možeš putem aplikacije DreamApply na poveznici.

Za eventualna pitanja javi se svojim EU-CONEXUS koordinatoricama Katici Burić Ćenan (kburic@unizd.hr) i Kati Barać (kbarac@unizd.hr).

Sretno!