Prijava projektnih prijedloga

Obavještavamo Vas da je na 5. sjednici Senata Sveučilišta u Zadru u akademskoj godini 2022./2023., održanoj 28. veljače 2020., usvojen  Pravilnik o izboru i vrednovanju znanstvenih projekata Sveučilišta u Zadru, te da je usvojena odgovarajuća dokumentacija koja prati Pravilnik i regulira uvjete prijave, vrednovanja i odobravanja znanstvenih projekata financiranih iz sredstava za financiranje temeljne znanstvene djelatnosti.

Sukladno tome, otvara se Natječaj za odobravanje i financiranje temeljnih i primijenjenih znanstvenih istraživanja koja se provode u okvirima kompetitivnih znanstvenih projekata definiranih Pravilnikom.

Natječajnu dokumentaciju kao i prijavne obrasce možete pronaći na mrežnoj stranici Sveučilišta u Zadru, Centra za projekte, znanost i transfer tehnologija na poveznici IP-UNIZD-2023.

Projektne prijedloge je moguće prijaviti do petka, 21. travnja 2023. do 13:00 sati preko poveznice:

PRIJAVA PROJEKTNIH PRIJEDLOGA