Predstavljena knjiga “Novigrad nekad i sad”

U Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru u srijedu, 17. svibnja 2017. godine predstavljena je knjiga Novigrad nekad i sad urednika Slobodana Kaštele.

Uvodnu riječ održala je rektorica Sveučilišta u Zadru prof. dr. sc. Dijana Vican izrazivši pritom ponos kvalitetom i obimom knjige, kao i zahvalnost autorima i uredniku. Zadovoljstvo predstavljenim izdanjem i zahvalnost svim sudionicima na projektu izrazio je i načelnik Općine Novigrad Joso Klapan, dr. vet. med.

Nakon pozdravnih riječi, knjigu su pred brojnim auditorijem predstavili suautor prof. dr. sc. Damir Magaš, recenzentica doc. dr. sc. Anica Čuka te glavni urednik knjige izv. prof. dr. sc. Slobodan Kaštela.

Program predstavljanja knjige izvedbom prigodnih pjesama obogatio je Šime Ivčić.