Predstavljanje knjige "Petar Lorini: učitelj i utemeljitelj suvremenoga hrvatskoga morskog ribarstva"

Sveučilište u Zadru i Općina Sali pozivaju Vas na predstavljanje knjige Petar Lorini: učitelj i utemeljitelj suvremenoga hrvatskoga morskog ribarstva.

Predstavljanje će se održati u ponedjeljak, 19. rujna 2022. godine, s početkom u 17.30 u Općinskoj dvorani u Salima.

Knjigu će predstaviti prof. dr. sc. Dijana Vican, rektorica, izv. prof. dr. sc. Ivan Župan, recenzent i prof. dr. sc. Josip Faričić, urednik knjige.

U prigodnom glazbenom programu nastupit će Dječji zbor Osnovne škole Petar Lorini u Salima.