Predstavljanje knjige "Za naše junake... Rad dobrotvornih društava grada Zagreba u Prvom svjetskom ratu"

Odjel za povijest Sveučilišta u Zadru organizira predstavljanje knjige autorice dr. sc. Vijolete Herman Kaurić "Za naše junake... Rad dobrotvornih društava grada Zagreba u Prvom svjetskom ratu" u utorak, 5. prosinca 2023.  s početkom u 12 sati, u Velikoj dvorani Odjela za povijest (Ruđera Boškovića 5, II. kat).

Predstavljači su:

• dr. sc. Ljiljana Dobrovšak, znanstvena savjetnica, Institut društvenih znanosti Ivo Pilar, Zagreb,
  • dr. sc. Vijoleta Herman Kaurić, viša znanstvena suradnica, Hrvatski institut za povijest, Zagreb,
  • dr. sc. Ante Bralić, redoviti profesor, Odjel za povijest Sveučilišta u Zadru.

Veselimo se vašem dolasku.