Predstavljanje knjige prof. dr. sc. Vladimira Skračića "Kornati kada su bili Kurnati"

Izdavači Sveučilište u Zadru i Školska knjiga d. d. Zagreb teTuristička zajednica općine Murter-Kornati, Narodna knjižnica i čitaonica Murter, Udruga Latinsko idro Murter, Matica hrvatska – ogranak Murter i Udruga Kurnatari Murter pozivaju na predstavljanje knjige prof. dr. sc. Vladimira Skračića KORNATI KADA SU BILI KURNATI u srijedu, 1. lipnja 2022., u 20 sati, u Murteru, u kino dvorani ŽUT.

Uvodnu riječ održat će prof. dr. sc. Dijana Vican, rektorica Sveučilišta u Zadru.

O knjizi će govoriti prof. dr. sc. Josip Faričić, akademik Nikola Bašić, recenzent prof. dr. sc. Nikola Vuletić, recenzent i prof. dr. sc. Vladimir Skračić, autor.

Radujemo se vašem dolasku!