Predstavljanje knjige Jadranka Prlića "Prilozi za povijest Hrvatske Republike Herceg Bosne"

U Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru u utorak, 28. studenoga 2017. s početkom u 12 sati održat će se predstavljanje knjige Jadranka Prlića Prilozi za povijest Hrvatske Republike Herceg Bosne I.-III. i novih izdanja Hrvatskog memorijalno-dokumentacijskog centra Domovinskog rata.

Knjigu će predstaviti izv. prof. dr. sc. Ante Nazor, ravnatelj Hrvatskog memorijalno-dokumentacijskog centra Domovinskog rata, prof. dr. sc. Mladen Ančić s Odjela za povijest Sveučilišta u Zadru, dr. sc. Julija Barunčić Pletikosić, Hrvatski memorijalno-dokumentacijski centar Domovinskog rata, Željko Raguž, ravnatelj Hrvatskog dokumentacijskog centra Domovinskog rata u BiH, i prof. dr. sc. Frano Ljubić.

Predstavljanje se održava u organizaciji Sveučilišta u Zadru, Hrvatskog memorijalno-dokumentacijskog centra Domovinskog rata i Hrvatskog dokumentacijskog centra Domovinskog rata u BiH.