Predstavljanje knjiga akademika Nenada Cambija "Umjetnost antike u hrvatskim krajevima" i "Vernakularna umjetnost ranokršćanskog razdoblja u zaleđu rimske Dalmacije"

Hrvatska akademija znanosti i umjetnosti, Zavod za povijesne znanosti u Zadru i Odjel za arheologiju Sveučilišta u Zadru pozivaju Vas na predstavljanje knjiga akademika Nenada Cambija Umjetnost antike u hrvatskim krajevima i Vernakularna umjetnost ranokršćanskog razdoblja u zaleđu rimske Dalmacije.

Predstavljanje će se održati u četvrtak, 17. studenog 2022. u 12:00 sati u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (Obala kralja Petra Krešimira IV. br. 2), a knjige će predstaviti:

prof. dr. sc. Dražen Maršić,

izv. prof. dr. sc. Josipa Baraka Perica i

akademik Nenad Cambi, autor.

Veselimo se Vašem dolasku!