Predstavljanje Hrvatsko-njemačkog religijskog rječnika

U četvrtak 14. studenoga 2013. u 12.00 sati u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (Obala kralja P. Krešimira IV. br. 2) održat će se predstavljanje Hrvatsko-njemačkog religijskog rječnika autora prof. dr. sc. Pavla Mikića i prof. dr. sc. Mirka Gojmerca. Rječnik će predstaviti prof. dr. sc. Peter Kuzmič (Evanđeoski teološki fakultet u Osijeku), muftija dr. sc. Aziz ef. Hasanović, predsjednik Mešihata Islamske zajednice u RH, Luciano Moše Prelević, glavni rabin u RH, prof. dr. sc. Stjepan Baloban (Katolički bogoslovni fakultet Sveučilišta u Zagrebu), prof. dr. sc. Božo Lujić (Katolički bogoslovni fakultet Sveučilišta u Zagrebu), prof. dr. sc. Krunoslav Matešić, glavni urednik Naklade Slap, i autori prof. dr. sc. Pavao Mikić (Sveučilište u Zadru) i prof. dr. sc. Mirko Gojmerac (Sveučilište u Zagrebu).