Predstava „U oblacima“

Odjel za psihologiju, u suradnji sa psihijatrom mr. sc. Vitomirom Višićem, dr. med. iz Psihijatrijske bolnice Ugljan, organizira predstavu „U oblacima“, pod redateljskom palicom gđe Ane Dalbello. Ovu potpuno novu predstavu izvode pacijenti PB Ugljan koji su je sami i osmislili i režirali zajedno s gđom Dalbello te će se premijerno izvesti u ponedjeljak 5. lipnja 2023. u 14:00 sati u učionici 143 - zgrada Sveučilišta u Zadru na rivi (4. kat, lijevo krilo zgrade). Predstava će se izvesti u sklopu vježbi iz kolegija Psihopatologija za studente diplomskog studija psihologije, ali i za sve druge zainteresirane studente i djelatnike Sveučilišta u Zadru.

Na ovaj način Odjel za psihologiju i PB Ugljan žele pridonijeti destigmatizaciji i shvaćanju duševne bolesti, stoga Vas pozivamo da dođete i podržite ovu predstavu i njene glumce.