Predavanje za sudionike projekta Bluewin

Odjel za ekologiju, poljodjelstvo i akvakulturu i Odjel za pomorstvo Sveučilišta u Zadru sudjeluju u europskom projektu Bluewin, Blue Sentinels iz programa Europa za građane, u kojem je Grad Zadar voditelj projekta.

U ponedjeljak, 16. svibnja 2016. u dvorani u Novom kampusu od 10.00  do 14.00 sati, u sklopu projekta održat će se predavanja za sudionike projekta (210  učenika, mentora i volontera) vezana uz glavnu temu: zaštita vodenih resursa i prevencije onečišćenja voda i mora, a predavači su gosti sa Sveučilišta University of the Highlands and Islands (prof.dr. Ian Bryden i doktorandica Emily Kearl) te predavači sa zadarskog Sveučilišta (Melita Mokos i Josip Orović) i iz Pomorske škole Zadar (Jurica Ruić).

Više o projektu pročitajte ovdje.