Predavanje dr. sc. Ivana Güttlera „Aktualne promjene u klimatskom sustavu i prilike za prilagodbu i ublažavanje“

Sveučilište u Zadru poziva Vas na predavanje dr. sc. Ivana Güttlera „Aktualne promjene u klimatskom sustavu i prilike za prilagodbu i ublažavanje“ koje će se održati 11. studenoga 2022. s početkom u 12 sati (Svečana dvorana Sveučilišta u Zadru).

Klimatolog dr. sc. Ivan Güttler zamjenik je glavne ravnateljice DHMZ-a, a posljednjih godina njegova istraživanja je obilježio rad na nekoliko tema iz područja turbulencije u atmosferskom graničnom sloju te klimatskog modeliranja i razvijanja klimatskog modela RegCM. Sudjeluje u nastavi na Geofizičkom odsjeku Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Zagrebu.